Zehnder Group Czech Republic s.r.o.

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

Zehnder ComfoAir Flex

Nová podstropní větrací jednotka Zehnder ComfoAir Flex je vysoce výkonná větrací jednotka pro centrální řízené větrání speciálně vyvinutá pro komfortní větrání domů a bytů se stísněnými prostory nedostatečnými pro instalaci stacionárních větracích jednotek. Poskytuje optimální komfort větrání a kvalitu vzduchu s minimální hlučností i při nastavení na nejvyšší výkon – je nejtišší jednotkou na trhu a ve své kategorii také nejvýkonnější.

Zehnder ComfoClime 24

Klimatický modul Zehnder ComfoClime 24 je nadstavbou osvědčené větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q zajišťující dohřev a dochlazování vzduchu v interiéru podle meteorologických podmínek v exteriéru. Invertorová technologie na bázi tepelného čerpadla vzduch-vzduch vybaveného nejúčinnějším a nejekologičtějším chladicí médiem R32 udržuje celoročně optimální teplotu a vlhkost vzduchu v domech a bytech s vysokou energetickou účinností i bez potřeby klimatizace.

Zehnder Tetris

Nová designová ikona mezi koupelnovými radiátory s unikátním obousměrným protiproudem uvnitř každé trubky zajišťujícím mimořádně vysoký tepelný výkon pro rychlé a hloubkové sušení ručníků. Nový designový radiátor z dílny renomovaného designového studia King&Miranda se vyznačuje unikátním asymetrickým rozložením trubek v uzavřené konstrukci obvodového rámu podtrhujícím čisté linie a umožňujícím pohodlné zavěšování ručníků z různých stran.

Zehnder ZFP Urban

Stropní sálavé panely pro vytápění a chlazení nové generace ZFP Urban jsou speciálně navrženy pro kanceláře, stravovací zařízení, hotelové haly či nemocnice. Moderní design v městském stylu variabilitou rozměrů, provedení a barev činí ze stropních panelů nejen moderní vysoce účinný způsob vytápění a chlazení, ale i dekorativní designový prvek, který dokáže být dominantní i nenápadný. Stropní panely šetří místo v interiéru a umožňují okamžité zapojení, neboť se dodávají na zakázku již připravené k instalaci.

Umístění expozice:

Hala: 2
Číslo stánku: 258
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Pod Kovosvitem 1431, 391 02 Sezimovo Ústí II
Tel: +420 383 136 222
Email: info@zehnder.cz

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

Značka Zehnder představí to nejlepší z nabídky systémů řízeného větrání s rekuperací: centrální i decentrální větrací jednotky s entalpickými výměníky, špičkové větrací jednotky Zehnder ComfoAir Q s možností nadstavbového klimatického modulu, designové větrací ventily a mřížky nebo tepelně izolované hygienické rozvody vzduchu. Nebudou chybět ani novinky v oblasti designových koupelnových i bytových radiátorů včetně nesmrtelné klasiky Zehnder Charleston. Zehnder představí také nový trend ve vytápění a chlazení prostor – novou generaci stropních sálavých panelů pro komerční objekty Zehnder ZFP Urban.

Vytápění, energie a technologická zařízení

Chlazení / klimatizace / ventilace

O společnosti

Zehnder Group patří mezi světovou špičku v poskytování komplexních, energeticky efektivních řešení pro zdravé a komfortní vnitřní klima. Je lídrem trhu v oblasti řízeného větrání s rekuperací a ve výrobě ocelových článkových radiátorů a patří k evropské špičce v oblasti stropních sálavých panelů pro vytápění a chlazení. Více informací na www.zehnder.cz.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com