Kontakty

Mezinárodní odborný veletrh vytápěcí, ventilační, klimatizační, měřící, regulační, sanitární a ekologické techniky.

Organizátor veletrhu

Organizací veletrhu Aquatherm Praha byla pověřená společností Reed Messe Wien GmbH firma MDL Expo s.r.o.

MDL Expo s.r.o, Šmeralova 31,
CZ-170 00 Praha 7
e-mail: aquatherm-praha@mdlexpo.cz

Vedení veletrhu:

Mgr. Michal Drážďanský
tel: +420 602 299 614
e-mail: michal@mdlexpo.cz

Kontaktní osoby:

Ing. Lucie Navrátilová
tel: +420 606 371 834
e-mail: lucie@mdlexpo.cz

Jitka Bakalíková
Tel.: +420 720 315 315
e-mail: jitka@mdlexpo.cz

Zahraniční zastoupení

Čínská lidová republika

Beijing Heliview International Exhibition Co.,Ltd.
Mr. Meng Xiangbo
Add: Room 1602, Anfu Tower, Nanfangzhuang, Fengtai District,
CN-100079 Beijing, China
Tel: 86-10-67622661, Fax: 86-10-67663025
E-mail: havc@heliview.cn , expo@heliview.cn , Website: www.heliview.cn

Litva

UAB „Autare“
Mrs. Nida Venslove
Subaciaus str. 8-,
LT-01302 Vilnius, Lithuania
Tel: +370 5 262 7845, Fax: +370 5 262 7845
Mob.: +370 670 94462
E-mail: nida@autare.lt,
Website: www.autare.lt; www.autaretravel.lt

Maďarsko

Mr. Tibor Fazakas
Sarkantyú str. 66A
HU-6771 Szeged, Hungary
Tel: +36 30 714 24 52, Fax: +36 30 714 24 52
E-mail: office@expogroup.hu,
Website: www.expogroup.hu

Německo

Balland Messe-Vertrieb GmbH
Mr. Moritz FlebbeVogelsanger Weg 45a – 50858 Koeln, Postfach 46 01 42
DE-50840 Koel, Germany
Tel: +49 221 94 86 45 16,
Fax: + 49 221 94 86 45 9
E-mail: m.flebbe@balland-messe.de,
Website: www.balland-messe.de

Polsko

World Expo International Sp. z o.o.
Mrs. Justyna Królak
ul. Fordońska 246
PL-85-766 Bydgoszcz,Poland
Tel: +48 501 186 032, +48 523 216 910
E- mail: jkrolak@world-expo.com.pl
Website: www.world-expo.com.pl

Rakousko, Švýcarsko

IVO DUERR INTERNATIONAL
Mr. Ivo Dürr
Anton-Stoerck-G. 51/4, Postfach/P.O. Box 38
AT-1216 Wien/Vienna, Austria
Tel: +43 1 890 1630,
Fax: +43 1 890 1630 15
E-mail: ivo.duerr@messe-agentur.com,
Website: www.messe-agentur.com

Turecko

SIF Sistem Uluslararasi Fuarcilik
Mr. Sarp Sonmez
Agaoglu My Office 212, Tasocagi Yolu Cad. No:3 Kat:21 D:349
Gunesli – Istanbul, Turkey
Tel: +90 212 397 77 00 (Ext: 158),
Fax: +90 212 310 59 20
Mob: +90 507 259 76 58
E-mail: sonsarp@sifexpo.org,
Website: www.sifexpo.org

Aquatherm-praha.com

CzechEnglish