Kontakty

  • Kořenského 1664/25, 621 00 Brno
  • +420 547 429 310
  • info@wolfcr.cz
  • www.wolf.eu/cs-cz

Wolf Česká republika, s.r.o. na Aquatherm Praha®

Hala 3, stánek 322

Vítejte mezi experty na zdravé vnitřní klima.

Jako výrobce zaměřený na vytápěcí a vzduchotechnické systémy se každodenně zabýváme tím základním, co potřebuje člověk k životu: teplem, vodou a vzduchem.

Zaměřujeme se na vás – na lidi, kteří jsou pro nás hlavním zdrojem nápadů a aktivit. A lidé potom těží z využívání našich technologií. Výzkum a vývoj firmy Wolf je zaměřený na potřeby jednotlivců a jejich ideálního, zdravého vnitřního prostředí. Díky jasné koncepci a inovativním produktům se za posledních pět desetiletí stal Wolf vzorovou společností v rámci svého odvětví.

Jako jeden z předních světových dodavatelů systémů pro vytápění a větrání nedodáváme jen plynové topné kotle, tepelná čerpadla, vzduchotechniku a větrací nebo solární systémy. Zabýváme se také globálními tématy současnosti a budoucnosti. Konstruujeme inteligentní, účinné a ekologické systémy k přípravě teplé vody, vytápění, chlazení a větrání všech typů místností, kde pracují a žijí lidé. Systémy, které využívají nejnovější technologie a splňují požadavky na moderní design a estetiku s ohledem na trvalou udržitelnost.

Aquatherm-praha.com