Kontakty

  • Křižíkova 1590, Benešov u Prahy
  • +420 739 289 521
  • info@storc.cz
  • www.ventmann.cz

VENTMANN na Aquatherm Praha®

Hala 2, stánek 249

Představujeme Vám Ventmann difuzory vzduchu.

Nejenom že jsou vrcholem designové elegance, ale také klíčem k vytvoření dokonalého prostředí ve Vašem domově, kanceláři či jakémkoliv jiném objektu. Tyto nenápadné, ale zároveň nápadité sádrové prvky představují řešení pro distribuci vzduchu, které spojuje estetiku s funkcionalitou na vysoké úrovni.
Proč by měly být Ventmann difuzory Vaší první volbou? Naše unikátní designové prvky nejenže zlepšují kvalitu a cirkulaci vzduchu v místnosti, ale díky svému minimalistickému a přitom sofistikovanému vzhledu se stávají i neodmyslitelnou součástí interiéru. Zapomeňte na nevzhledné a rušivé prvky. Ventmann difuzory se harmonicky zapojí do jakéhokoliv designového stylu, ať už hledáte moderní, tradiční, industriální či avantgardní řešení.
Každý prostor si zaslouží individuální přístup, a právě proto nabízíme takovou paletu tvarů, které dokáží vyhovět specifickým potřebám a estetickým představám každého klienta. Ať už potřebujete difuzory pro malou kancelář, rozlehlý obývací pokoj nebo specifický komerční prostor, Ventmann má řešení, které přesně odpovídá Vašim potřebám.
Věříme, že kvalitní vzduch a nádherný design by měly jít ruku v ruce, a právě to nabízíme – bez kompromisů

Aquatherm-praha.com