Kontakty

  • Palackého 39, Železnice 507 13
  • 494 947 998
  • info@topeko24.cz
  • www.topeko24.cz

TOPEKO 24 na Aquatherm Praha®

Hala 4, stánek 411

Společnost TOPEKO 24 je český zástupce renomovaných zahraničních výrobců tepelné techniky značky SAS, KIPI, DIELLE a jiných. Organizuje ve spolupráci s výrobci školení instalatérů. Přináší výrobcům poznatky od konečného uživatele a tím zajišťuje vývoj tepelné techniky zaměřené na funkčnost, cenovou dostupnost, jednoduchost v ovládání a vyrobenou na míru pro českého uživatele.

Pro své zákazníky zajišťuje poradenství, prodej, instalace, záruční a pozáruční servis, pomoc s dotacemi. 

Společnost TOPEKO 24 je rodinná firma a působí od roku 2015. V rámci své působnosti má v nabídce, kotle, krby, teplovzdušné agregáty, systémy dodávky paliva, přestavbové sady na biopalivo, tepelná čerpadla, akumulační zásobníky a bojlery, a proto dokáže navrhnout ten správný topný zdroj na míru jak pro moderní rodinný dům, tak i pro velkou výrobní halu. Náš tým se neustále vzdělává, aby jsme mohli být profesionálové v oboru. V roce 2023 jsme dostali ocenění v soutěži ŽIVNOSTNÍK ROKU pro Kralovéhradecký kraj.

TOPEKO 24 zajišťuje také pro své zákazníky dodání obnovitelného paliva- dřevní pelety.

Snažíme se jít vstříc široké veřejnosti,  proto již po čtvrté se těšíme  na Vaši návštěvu v našem stánku 411 v hale 4,  na největší výstavě tepelné techniky v České republice AQUATHERM. Poprvé jsme se predstavili široké veřejnosti na výstavě v Lisé nad Labem v roce 2017. Ale mohli jste nás vidět i na jiných výstavách v Liberci, Lounech, Hradci Králové, Pardubicích, Ostravě, Olomouci a jiných.

Už 8 let nás můžete navštívit každý pracovní den v kamenné prodejně na adrese: Palackého 39, Železnice 507 13, kde Vám můžeme ukázat širokou nabídku našeho sortimentu. Po telefonické dohodě provádíme nezávislé konzultace také u Vás na objektu.

Veškerý náš sortiment najdete na e-shopu https://topeko24.cz/

Naším heslem je : KVALITA NEMUSÍ BÝT DRAHÁ.

 

Aquatherm-praha.com