Kontakty

  • Českomoravská 2420/15, 190 93 Praha 9
  • +420 228 887 050
  • lg.info@lge.com
  • www.lg.cz

LG Electronics na Aquatherm Praha®

Hala 4, stánek 420
LG Electronics – poskytovatel kompletního řešení HVAC
 
Už od roku 1968, kdy vyrobila první korejskou klimatizační jednotku určenou pro rezidenční využití, je společnost LG průkopníkem inovací v oblasti klimatizací. S využitím špičkové technologické úrovně, které dosáhla v sektoru rezidenčních klimatizací od druhé poloviny 90. let, se společnost LG zaměřila na sektor komerční klimatizace. Společnost LG se etablovala jako dodavatel řešení HVAC, který investuje do nových technologií a doplňuje do svého komplexního portfolia tepelná čerpadla vzduch–voda, chillery, systémy VRF a systémy správy budov (BMS).
Kromě své široké nabídky inovativních řešení společnost LG dodržuje také závazek bezkonkurenční zákaznické služby. Společnost LG odborně školí profesionální klimatizační techniky ve svých akademických centrech, kterých je po celém světě téměř 80. Tato akademická centra pořádají workshopy a školicí programy, které jsou zdrojem vynikajících praktických zkušeností.
Kromě toho společnost LG poskytuje pokročilé a vysoce sofistikované nástroje pro techniky a instalátory systémů HVAC, zejména software LG Air Conditioner Technical Solution (LATS). Díky softwaru LATS může společnost LG poskytovat podporu klientům prostřednictvím odhadů energetických nároků a energetických modelů, výběru a navrhování modelů, analýzy nákladů na životní cyklus a dalších služeb, kterými zajistí bezproblémový proces od plánování po provedení.
Společnost LG rovněž po celém světě provozuje několik nejmodernějších center pro výzkum a vývoj.
Aquatherm-praha.com