Kontakty

IMI Hydronic Engineering na Aquatherm Praha®

Hala 3, stánek 328

Společnost IMI Hydronic Engineering působí ve 33 zemích světa na 4 kontinentech.

Naší doménou jsou vysoce efektivní řešení pro vodní soustavy vytápění, chlazení a vzduchotechniky: udržování tlaku a kvality vody; vyvažování; regulace a ovládání; termostatická regulace pokojové teploty včetně unikátní technologie AFC, tj. automatické regulace průtoku. Naše produkty šetří čas, energii i provozní náklady, snadno se montují a mají dlouhou životnost.

Produkty našich osvědčených značek IMI Heimeier, IMI TA a IMI Pneumatex si našly své místo již ve více než 100 000 projektech po celém světě. Zkušenosti a rozsáhlé znalosti hydronických systémů uplatňujeme nejen při technickém poradenství, ale i při odborných seminářích a školeních, které poskytujeme v rámci našeho programu vzdělávání.

Naše expozice na veletrhu Aquatherm 2024 se zaměří na novinky v sortimentu: kolekci digitálních termostatů NEO pro chytrou regulaci pokojové teploty a její ovládání pomocí mobilní aplikace. Další vystavovanou novinkou bude chytrý 2-cestný regulační ventil TA-Smart s možností měřená průtoku, výkonu a teploty. I v tomto případě je díky mobilní aplikaci či propojení se systémem MaR možné mít provoz soustavy HVAC neustále pod kontrolou, a tím šetřit čas i provozní náklady.

 

Aquatherm-praha.com