Kontakty

  • Uhříněveská 734, 252 43 Průhonice
  • 800 11 55 99
  • hilti@hilti.cz
  • www.hilti.cz

Hilti ČR spol. s r.o. na Aquatherm Praha®

Hala 2D, stánek 601

Společnost Hilti je světovým lídrem v oblasti poskytování inovativních řešení pro stavebnictví a průmysl. Byla založena v roce 1941 a od té doby se stala synonymem pro spolehlivost, kvalitu a technologický pokrok. Hilti nabízí široké portfolio produktů, které zahrnují špičkové stroje, software a služby, které jsou navrženy tak, aby usnadnily a zvýšily produktivitu ve stavebnictví, průmyslu a dalších odvětvích.

Mezi hlavní produkty společnosti Hilti patří vrtací a sekací nářadí, šroubováky, kotevní technika, laserové měřicí přístroje, montážní systémy a mnoho dalšího. Tyto produkty jsou navrženy s důrazem na bezpečnost, spolehlivost a výkon, aby poskytovaly maximální efektivitu a výkonnost v různých stavebních a průmyslových aplikacích.

Hilti je také známé svou špičkovou zákaznickou podporou, včetně odborných poradenství, školení a technického servisu. Společnost se zaměřuje na poskytování komplexních řešení pro své zákazníky, které odpovídají specifickým potřebám jejich projektů a pomáhají jim dosahovat vynikajících výsledků.

Aquatherm-praha.com