SOMI Applications and Services

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

TOPCON Bifacial All black

Špičkové solární panely s výkonem až 410-440 W. Vysoká účinnost, zvýšená výtěžnost při nižší provozní teplotě, snížení rizika vzniku horkých míst. Záruka 30 let na lineární pokles výkonu, 12 let na materiál a zpracování.

Umístění expozice:

Hala: 4
Číslo stánku: 448
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: City Point, Hvězdova 1689, CZ – 140 00 Praha 4 – Nusle
Tel: +420 800 440 460
Email: info@somias.cz

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

V rámci expozice na veletrhu vám představíme dva nejpoužívanější typy panelů, standardní baterii, střídač napětí a wallbox pro nabíjení EV automobilů. Naši zkušení obchodní zástupci budou připraveni vám odpovídat na jakékoliv otázky a připravit vám řešení FVE na míru vašim potřebám.

Obnovitelné zdroje energie

O společnosti

SOMI je společnost zaměřená na vývoj a poskytování čisté energie prostřednictvím fotovoltaických elektráren a bateriových úložišť. Díky unikátnímu patentovému řešení jsme schopni nabídnout aktivní řízení a maximální efektivitu fotovoltaických elektráren.Naše produkty a služby jsou určeny jak pro rodinné domy, tak i pro podniky, fotovoltaické farmy a SVJ. Všechny naše systémy jsou navrženy tak, aby byly co nejefektivnější a umožňují získat plný nárok na dotaci při instalaci fotovoltaické elektrárny.Unikátní, patentovaný, SOMI SYSTÉM je řízen umělou inteligencí, bez lidského zásahu. Ta se nejen učí energetické návyky budovy, ale také sleduje dostupné informace z meteostanic a díky předpovědi počasí tak dokáže vyhodnotit kolik energie bude potřeba pro chod budovy. Dále pracuje s aktuálními cenami na burzovním trhu s energiemi. Pokud je cena nejvýše, přebytečnou energii výhodně prodává, když cena klesne, včas ji v případě potřeby zase nakoupí za nižší cenu. Toto výrazně pomáhá ke snížení nákladů a rychlejší návratnosti investice. Jde o nový způsob autonomního řízení fotovoltaických elektráren. FVE s AI řízením jsem instalovali v roce 2023 vyšší stovky kusů.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com