SolidSun, s.r.o.

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

SunBerry - chytrá řídící jednotka

Řídící modul Sunberry optimalizuje fungování a bezchybný výkon fotovoltaické elektrárny. Díky těsnému spojení se střídačem dokáže v domácnosti maximalizovat využitelnost elektrické energie a řídit energetické toky tam, kam si spotřebitel určí – bojler, nabíjení auta atp. Zároveň komunikuje s řídícím centrem nákupu elektrické energie a zajišťuje férový výkup i nákup elektrické energie na trhu.

Klientská zóna

V naší Klientské zóně mají klienti společnosti SolidSun svou fotovoltaickou elektrárnu pod nonstop online dohledem. Mohou sledovat v čase statistiky výkonu jejich FVE, úspory za energie, tok energie, a navíc mají všechny smlouvy a faktury pěkně pohromadě. Přijďte si k nám na stánek vyzkoušet možnosti naší Klientské zóny.  

Umístění expozice:

Hala: 4
Číslo stánku: 441
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Míru 3267, CZ – 738 01 Frýdek-Místek
Tel: +420 800 400 506
Email: info@solidsun.cz

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

Na našem stánku najdete funkční instalace fotovoltaických elektráren pro rodinné domy, firmy i SVJ. Zároveň jsou součástí naší expozice tepelná čerpadla firmy Acond, kdy uvidíte, jak tyto dvě technologie společně skvěle fungují.

Vytápění, energie a technologická zařízení

Obnovitelné zdroje energie

O společnosti

Společnost SolidSun patří mezi špičku firem instalující fotovoltaické elektrárny pro rodinné domy, firmy i SVJ. Svým klientům poskytuje nadstandardní služby v oblasti obnovitelných zdrojů energie – instalace FVE, výkup přebytků energie, servis a revize fotovoltaických systémů. Působíme po celé ČR. Již od svého založení v roce 2013 klade SolidSun důraz na kvalitu odvedené práce, její celkovou organizaci i komunikaci se zákazníky.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com