Protronix s.r.o.

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

IL-RN3

Prostorové čidlo radonu pro trvalé monitorování koncentrace radonu v interiérech budov a následné řízení ventilace v závislosti na aktuálně zjištěné koncentraci.

Umístění expozice:

Hala: 2
Číslo stánku: 228
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Pardubická 177, CZ – 537 01 Chrudim IV
Tel: +420 722 931 799
Email: obchod@protronix.cz

Webové stránky:

Co najdete u nás na expozici?

100% česká čidla kvality vzduchu, která padnou do každého projektu. Zajistí efektivní větrání ve spojení s drtivou většinou ventilačních nebo rekuperačních jednotek na trhu. Vyberte si čidlo přesně na míru – od měření CO2, VOC, vlhkosti, teploty, po měření polétavých částí (PMX), radonu nebo třeba úniku chladiv.

Měření a regulace

O společnosti

Provádíme zakázkový vývoj a výrobu průmyslové elektroniky, regulace a řízení šité na míru, jednoduchá a promyšlená řešení s intuitivním a uživatelsky příjemným ovládáním a s velmi dobrým poměrem cena výkon. Dále vyrábíme čidla kvality vnitřního vzduchu, čidla oxidu uhličitého (CO2), relativní vlhkosti, záznamníky oxidu uhličitého (CO2) a amoniaku (NH3), řídící jednotky pro efektivní řízení ventilačních a rekuperačních jednotek, regulátory teploty pro vzduchotechniku, regulátory teploty pro sauny, infra-kabiny, regulátory pro solární ohřev a podobně.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com