LG Electronics

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

THERMA V R290 Monobloc

Toto tepelné čerpadlo se vyznačuje jedinečně tichým provozem a díky použitému chladivu R290 (Propan) je také velmi šetrné k životnímu prostředí, což je přesně v souladu s evropskými pravidly, která nastavila EK. K dalším nezanedbatelným výhodám tohoto nově postaveného tepelného čerpadla patří nadčasový design a vysoká teplota vody na výstupu, která může dosahovat až 75°C. Díky tomu je tak toto tepelné čerpadlo vhodné pro nasazení u všech topných systémů, ať již se jedná o podlahové vytápění nebo radiátory. Zároveň velmi účinně pracuje i za velmi nízkých teplot od -28°C, takže dokáže efektivně vytápět i objekty postavené ve velmi chladných oblastech.

Umístění expozice:

Hala: 4
Číslo stánku: 420
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Českomoravská 2420/15, CZ – 190 93 Praha 9
Tel: +420 607 045 218
Email: katerina.khruscheva@lge.com

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

Výstavní stánek LG na veletrhu Aquatherm najdete v Hale 4 č.420. Nejdete u nás tepelná čerpadla pro vytápění rodinných domů a komerčních objektů v provedení split i monoblok. Naprostou novinkou je u LG monoblok s chladivem R290. Jedinečné tiché a úsporné tepelné čerpadlo s moderním designem. Rekuperační jednotky s vysokým přenosem tepla a vlhkosti. A samozřejmě klimatizační jednotky a řešení Naše kolekce klimatizací je navržena pro efektivní chlazení malých místností i celých domů. Umožní vám udržet si chladnou hlavu po celé léto. Naše jednotky dokáží udržet příjemné klima i ve velkých kancelářských nebo obytných budovách.

Vytápění, energie a technologická zařízení

Chlazení / klimatizace / ventilace

O společnosti

Patříme k největším výrobcům předizolovaného vzduchotechnického potrubí v České republice. Zpracováváme desetitisíce metrů čtverečních panelů v rámci nejrůznějších projektů. Pečlivě vybíráme dodavatele všech komponentů, abychom zajistili vysokou kvalitu hotových produktů. Disponujeme obchodním týmem věnujícím se projektům od komunikace s projektanty o technických řešeních přes přípravu cenových nabídek po výrobu. Díky kompletnímu elektronickému předvýrobnímu procesu, frézování na CNC strojích a zkušeným pracovníkům výroby máme velmi krátké dodací termíny a maximálně přesný výrobní proces

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com