Grohe ČR s.r.o

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

Black Collection

Jako dokonalý kontrast k lesklému bílému a chromovému pojetí koupelny působí matný černý povrch celkově sofistikovaným a vyváženým dojmem. Společnost GROHE nabízí novou barvu ve dvou variantách: Phantom Black a Matte Black.

Umístění expozice:

Hala: 5
Číslo stánku: 530
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Antala Staška 510/38, CZ – 140 00 Praha 4
Tel: +420 277 004 190
Email: info-cz@grohe.com

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

PŘIJĎTE SE PODÍVAT NA NÁŠ INOVATIVNÍ A OCEŇOVANÝ DESIGN A NEJNOVĚJŠÍ TRENDY. V prostorách naší expozice se můžete seznámit s těmi nejnovějšími produkty GROHE jako je nová luxusní kolekce GROHE SPA, která promění vaši koupelnu v domácí wellness, úžasné kuchyňské systémy GROHE Blue a GROHE Red, nová černá řada Phantom Black a další inovativní produkty v nejrůznějších barevných provedeních.

Sanita, koupelny a design

O společnosti

Společnost GROHE je předním světovým výrobcem kompletních koupelnových řešení a kuchyňských baterií. Od roku 2014 je GROHE součástí prestižního portfolia skupiny LIXIL, která se specializuje na vodohospodářské a stavební produkty. Aby každý náš produkt nabízel „Pure Freude an Wasser“, čistý prožitek z vody, je založen na čtyřech klíčových hodnotách společnosti – kvalitě, technologii, designu a udržitelném rozvoji. Renomované stálice sanitárního průmyslu, například baterie GROHE Eurosmart nebo řady termostatických baterií, ale také revoluční inovace, jako je kuchyňský systém GROHE Blue, jsou dokonalým ztělesněním těchto hodnot. Společnost GROHE se zaměřuje na potřeby zákazníků a vytváří udržitelná produktová řešení, která zlepšují a zkvalitňují život spotřebitelům.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com