FRONIUS Česká republika s.r.o.

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

Fronius GEN24 asymetrický střídač

Připravenost na energetickou transformaci: S naším střídačem Fronius GEN24* jako srdcem soukromého fotovoltaického systému si mohou domácnosti vyrábět vlastní elektrickou energii, a to udržitelně a levně. Hybridní střídač Fronius GEN24 Plus dokonce umožňuje použití bateriového úložiště a tím i úplnou energetickou soběstačnost pro výrobu elektrické energie, vytápění, chlazení a e-mobilitu i v noci.

Umístění expozice:

Hala: 4
Číslo stánku: 440
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Dolnoměcholupská 1535/14, CZ – 102 00 Praha 10
Tel: +420 272 111 012
Email: pv-sales-cz@fronius.com

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

Komplexní řešení energetického systému pro rezidenční i komerční projekty s produkty Fronius. Dokonale sladěný systém výroby elektřiny, vytápění, ohřevu vody, elektromobility a skladování energie. Jediný evropský výrobce fotovoltaických střídačů a příslušenství.

Obnovitelné zdroje energie

O společnosti

My jsme Fronius. Od svého založení v roce 1945 jsme rodinnou firmou z Rakouska působící v oblasti fotovoltaiky, svařování a technologie nabíjení akumulátorů se 37 mezinárodními dceřinými společnostmi a sítí prodejních partnerů ve více než 60 zemích. Vyvíjíme výrobky a řešení pro kvalitní budoucnost a nabízíme našim zákaznicím a zákazníkům komplexní balíček: od předběžného plánování a poradenství přes průběžný monitoring až po opravárenský servis dokonale odpovídající potřebám.
Obchodní jednotka Solar Energy společnosti Fronius byla založená v roce 1992. Vyvíjíme inovativní řešení, díky kterým lze hospodárně a inteligentně vyrábět, uchovávat, distribuovat a spotřebovávat sluneční energii. Díky našim produktům lze využívat každý den 24 hodin slunce. Jsme průkopníkem budoucnosti umožňující hodnotný život, v níž energie z obnovitelných zdrojů stoprocentně pokrývá celosvětovou spotřebu. Udržitelný vývoj a výroba našich řešení probíhají v plné míře v Evropě – především v Rakousku. Distribuce probíhá prostřednictvím kompetenční sítě montážních, servisních a prodejních partnerů.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com