Climatek network s.r.o.

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

FreshIN 2.0

Představujeme vám novinku řady 2024 – model FreshIN 2.0. Tato klimatizace vám poskytne možnost dýchat čistý, svěží vzduch se stabilní teplotou. Model disponuje 3 (volitelnými) režimy výměny čerstvého vzduchu, je vybaven filtry QUADRUPURI a systémem Gentle Wind. Kromě toho má tento model ovládání IOT Wi-Fi a funkci vyrovnávání teploty a TVOC. Podrobný popis naleznete na odkazu na našich webových stránkách.

Umístění expozice:

Hala: 2
Číslo stánku: 239
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Evropská 2589/33b, 160 00 Praha 6 – Dejvice
Tel: +420 705 869 358
Email: zhanna.samosud@climateknet.com

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

Na našem stánku představíme širokou škálu klimatizačních zařízení TCL: odvlhčovače, mobilní klimatizace, komerční klimatizace, multi-split systémy, klimatizace pro domácnosti od standardních modelů až po vlajkové. Budete si moci prohlédnout unikátní TCL technologii GentleWind založenou na rozptylu proudění vzduchu, či model Ocarina, k jehož montáži a demontáži je potřeba pouhých 20 sekund (na přání rádi předvedeme). Dále vám představíme klimatizace v černém provedení, se zrcadlovým panelem. Pro moderní interiéry jsme si připravili unikátní klimatizace řady FreshIN+ s přívodem čerstvého venkovního vzduchu. A nakonec se můžete těšit na naši absolutní novinku roku 2024 – model řady FresIN2.0 s unikátními funkcemi přívodu vnějšího vzduchu, odvodu vzduchu z místnosti a senzorem kvality vzduchu v reálném čase!

Chlazení / klimatizace / ventilace

O společnosti

Climatek network je mladá česká společnost, která se zabývá prodejem klimatizační techniky. Naše společnost byla založena poměrně nedávno, nicméně v oboru klimatizačních zařízení působíme úspěšně již více než 25 let. Na evropském trhu zastupujeme přední světovou značku klimatizační techniky – TCL. Slogan společnosti „The Creative Life“ není jen pouhým sloganem, ale dokonale vyjadřuje vizi společnosti TCL. Péče o dobrou pověst umožňuje společnosti udržovat stabilní růst prodeje. Společnost TCL má 43 výzkumných a vývojových středisek a 32 výrobních závodů. Například v Číně zaujímá společnost TCL již od roku 2014 třetí místo ve vývozu klimatizací. Celková výrobní kapacita klimatizačních zařízení TCL dosahuje 30 milionů ročně. Naše společnost má kancelář a sklady v Praze a ve Vratislavi (Wrocław), což nám umožňuje udržovat stálý sortiment zboží a dodávat ho v požadovaných termínech.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com