ATREA s. r. o.

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

Nové portfolio rezidenčního větrání

V předešlém roce 2023 přišla společnost ATREA hned se čtyřmi novými řadami vzduchotechnických jednotek s rekuperací tepla – DUPLEX Pro, DUPLEX Pro-V, DUPLEX Easy2 a DUPLEX Slim. Jedná se celkem o 10 modelů různých výkonů od 150 do 550 m3/h s možností výběru zde dvou úrovní regulace a širokého sortimentu volitelného příslušenství. Jednotky jsou určené především k větrání rodinných domů, bytů a dalších menších prostor. Produkty vychází z více než 30-ti leté zkušenosti s větráním rodinných domů a přitom nabízí i nová neotřelá řešení. Zástupce z každé řady naleznete na našem výstavním stánku.

Umístění expozice:

Hala: 2
Číslo stánku: 227
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Československé armády 32, CZ – 466 05 Jablonec nad Nisou
Tel: +420 483 368 111
Email: atrea@atrea.cz

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

V letošním roce si pro vás firma ATREA připravila průřez celým svým sortimentem. Naleznete zde výrobky z řad rodinných domů, bytových domů s novými VAV regulátory, školní jednotky a velké větrací jednotky. Krátké chvíle si můžete zkrátit v naší virtuální realitě.

Chlazení / klimatizace / ventilace

O společnosti

Společnost ATREA s.r.o. byla založena v roce 1990. Díky technické erudici zakladatele, flexibilitě soukromé rodinné firmy a aktivní obchodní politice se ATREA stala jedním z největších výrobců vzduchotechniky na evropském trhu s více než třicetiletou zkušeností. Společnost ATREA v současné době zaměstnává přibližně 400 zaměstnanců v deseti zemích. Plocha výrobního závodu je přibližně 20 000 m². Součástí výrobního závodu jsou nejmodernější robotické stroje a pokročilá automatizace 4.0., což vede k výrobě špičkových produktů. ATREA je lídrem na českém, slovenském a rumunském trhu a jedním z předních hráčů na trhu v Německu, kde si společnost vybudovala silné zastoupení díky špičkovému partnerství trvajícímu více než 25 let. Celkově je ATREA přítomna na více než 30 zahraničních trzích.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com