Kontakty

  • Na Bělidle 1135, 460 06, Liberec
  • 485 108 041
  • obchod@vipsgas.cz
  • www.vipsgas.cz

VIPS gas s.r.o. na Aquatherm Nitra®

Hala 3, stánok 326

O firmě

Společnost VIPS gas s.r.o. vznikla v roce 1990 spojením odborníků zabývajících se tepelnými zařízeními na plyn a topný olej. Na náš trh v roce 1992 přivedla známou italskou firmu LAMBORGHINI a její výrobní program v oblasti vytápění. V roce 2005 ke společnosti přistoupila zahraniční finanční skupina IMMERFIN S.p.A, jež je mimo jiné vlastníkem firmy IMMERGAS S.p.A, jednoho z největších výrobců plynových nástěnných kotlů na světě. Toto spojení umožnilo firmě VIPS gas s.r.o. posílení její pozice na českém trhu.
Společnost VIPS gas s.r.o. se stala výhradním dovozcem plynových kotlů a tepelných čerpadel firmy IMMERGAS. V sortimentu této společnosti dále naleznete plynová topidla, generátory teplého vzduchu, moderní hybridní systémy, ucelený sortiment podlahového vytápění, chemii na čištění a inhibici topné vody, kvalitní magnetické filtry otopných soustav a vyspělou regulační techniku.

Spolehlivost, dlouholetá záruka, garance kvality

Dle firemní filozofie však k úspěšnému obchodu s technicky vyspělými výrobky nestačí pouze obchodní talent a popularita značky, ale nezbytně nutná je také vysoká odbornost a profesionální přístup. Společnost aktivně spolupracuje i při vývoji nových výrobků. Pečlivě vybírá jednotlivé typy technických zařízení pro možnost použití na našem trhu. Podrobně je seznámena s jejich vývojem a výrobou. Některé výrobky jsou přímo upravovány v souladu s jejími požadavky. To vše jsou aspekty, které u společnosti VIPS gas s.r.o. jednoznačně naleznete.

Profesionální technická podpora

Síť autorizovaných servisních středisek se v průběhu let rozrostla po celém území České republiky. Na těchto stránkách nebo na oblíbených webových stránkách www.immergas.cz můžete najít právě ten svůj nejbližší servis. A to není vše!
Plynové kotle IMMERGAS si za svou dobu existence na českém trhu vydobyly pověst kvalitních výrobků, které slouží v mnoha domácnostech dlouhou řádku let. Je tedy možné, že se za ta léta provozu plynového kotle ztratí návod či technická dokumentace. Z tohoto důvodu jsme pro Vás připravili Technický archiv plynových kotlů IMMERGAS včetně příslušenství, kde naleznete vše potřebné.
Pro autorizované servisní techniky je tu 24 hodin denně on-line portál Servisní zóna, ve kterém jsou k dispozici aktuální technické informace, doporučené servisní postupy, možnost objednávky náhradních dílů, zdarma vedená databáze plynových kotlů IMMERGAS, jejich uvedení do provozu či jejich plánované údržby.

Aquatherm-praha.com