Kontakty

TECH Controllers, s.r.o. na Aquatherm Nitra®

Hala 4, stánok 434

Společnost TECH Controllers byla založena roku 2004. Od svého vzniku se dynamicky rozvíjí a v krátké době se stává lídrem ve výrobě elektronických zařízení pro vytápění, či už jde o pevná paliva nebo jiné zdroje energie. V současnosti je celková plocha naší společnosti na více jak 7 500 m², kde pracuje více jak 500 zaměstnanců. Naše specializované regulace pro různé typy zařízení jsou prodávané v celé Evropě a části Asie.

Naše společnost vyrábí regulace pro všechny typy topných zařízení se zaměřením na maximální využití jejich potenciálu. Díky přesnému zónovému vytápění je ve všech místnostech v objektu ideální teplota jak pro zdraví, tak i pohodu. Naše nabídka obsahuje regulace pro:

  • Radiátorové vytápění
  • Podlahové vytápění
  • Topné soustavy – kotelny
  • Pokojové termostaty
  • Ostatní (včetně regulací pro solární systémy, krby, kotle a další speciální regulace)

Pokročilé řešení v procesu tvorby regulace

Výroba regulací v našem závodě je plně automatizovaný proces, který probíhá na dvou výrobních linkách. Pravidelně dodáváme nové funkce do už existujících modelů zařízení, vyvíjíme nové modely, které obohacují aktuální nabídku. V každé fázi výroby regulací provádíme speciální kontrolní testy, které zaručují dlouhou životnost zařízení a vysoký komfort pro uživatele. Každý programátor spolupracuje s testerem, který kontroluje správnou činnost a všech detailů v logice zařízení. Součástí procesu výroby je vlastní laboratorium, v kterém kontrolujeme zařízení v každé fázi. Ve speciální klimatické komoře kontrolujeme správnou činnost regulací v různých teplotních podmínkách.

Nástroje pro uživatele

Programátoři naší společnosti vyvinuli speciální aplikaci eModul, která umožňuje vzdálenou kontrolu provozu jak topného zařízení, tak i teploty v místnostech pomocí mobilního telefonu nebo tabletu. Díky tomu je možné ještě víc ušetřit na vytápění, i když jsme mimo dům, přitom máme provozní parametry topného systému stále pod kontrolou.

Pro lepší komunikaci s klientem je k dispozici moderní webový nástroj – konfigurátor, který byl vytvořen pro všechny, kteří chtějí nezávisle posoudit, jaké zařízení budou pro regulaci vytápění potřebovat. Konfigurátor systému umožňuje rychle a lehce vybrat komponenty řídicího systému podle vašich potřeb, preferované instalace a typu budovy. Můžete si připravit svoji vlastní sestavu s ohledem na počet místností a podle toho, zda mají radiátory nebo podlahové topení.

 

Aquatherm-praha.com