30. 1. 2024

Všetko o architektúre, dizajne a bývaní

Magazín SaB už 26 rokov prináša hodnotné informácie z oblasti stavebníctva, architektúry a bývania.

Magazín SaB: všetko o architektúre, dizajne a bývaní

Jednou z nosných tém aktuálneho vydania SaB január-február je priestor kuchyne. Dozviete sa, ako z nej urobiť nielen miesto pre varenie, ale aj pre gastronomické zážitky a spoločné chvíle s rodinou. Prečítajte si viac o najnovších trendoch a inováciách v oblasti materiálov a dizajnu či o trende tzv. skrytých kuchýň, teda mechanizmov, ktoré umožnia jednoduchým pohybom ukryť celú kuchynskú linku. 

V rubrike Trendy sa môžete inšpirovať originálnym textilom, ktorý do interiéru vnesie mäkkosť a pohodlie. V rubrike Reportáž magazín prináša pohľad do interiéru bratislavského bytu, ktorý vznikol pod taktovkou Romi Klimekovej a je tak trochu Slovenskom a tak trochu aj Škandináviou. Sekcia Exteriér sa nesie v znamení príprav na jar a zaujímavých noviniek pre váš balkón, terasu alebo záhradu.

Ušetrite vďaka veľkoformátovým materiálom. Ako? O tom hovoria odborníci v sekcii Stavebníctvo v  hlavnej téme. Zorientujte sa v množstve informácií o grantoch a dotáciách na bývanie a pozrite si interiér plný umenia alebo byt so zaujímavými farebnými akcentmi v srdci Neapola.  

Magazín SaB už 26 rokov prináša hodnotné informácie z oblasti stavebníctva, architektúry a bývania. Súčasťou každého vydania sú tipy a rady odborníkov pre stavbu, rekonštrukciu alebo úpravu exteriéru, inšpiratívne reportáže domácich aj svetových architektov a dizajnérov a rozhovory s uznávanými osobnosťami v týchto odboroch.

Viac ako 130 strán plných inšpirácií nájdete v printovej podobe u každého dobrého predajcu, v e-shope vydavateľstva MEDIA/ST a denne čerstvé spravodajstvo sledujte na stránke www.stavebnictvoabyvanie.sk.

Aquatherm-praha.com