22. 8. 2023

Jsme s Vámi již 30 let !!​

I s vaší pomocí sbírejme obrázky, příběhy a Vaše zážitky spojených s Aquathermem z doby před třiceti lety i během let následujících.

Nejenom pro pamětníky
Řadami vystavovatelů Aquathermu Praha prošlo za těch 30 let stovky a stovky firem. Mnoho z nich působí na trhu dodnes, mnoho z nich se časem spojilo a vznikly firmy nové a mnoho jich zaniklo. A pamětníků a fotek je z těch začátků veletrhu a vlastně i vzniku oboru TZB v Československu mezi námi mnoho, takže proč si ty začátky spolu s vámi nepřipomenout. Byla to doba bez mobilů, emailů, doba nadšenců a pro čechoslováky unikátní.

Určitě v naší „retro“ náladě nehledejme skrytý význam s přípravami jubilejního ročníku 2024, je to přesně naopak, ten bychom spolu s Vámi rádi poslali o 30 let dopředu, ale už více než šest let pro Vás vydáváme noviny Aquatherm Times jako netradiční informační kanál k aktuálním ročníkům veletrhu a náhodou právě v „retro“ podobě. Pojďme ho společně využít.

Poslední tři roky zpovídáme naše klienty slavící 30 let výročí založení jejich firem a dnes přišla řada i na ty z nás, kdo byli u založení Aquathermu v Praze – včetně mě. Moc fotek z té doby už bohužel nemám, a to co jsem našel kromě těch, co vidíte vedle, bylo to málo publikovatelné. Takže budeme moc rádi, když ve vašich šuplíkách najdete jak Vás osobně, tak i vaše expozice z prvních ročníků. Nejenom kvůli nám „pamětníkům“, ale i našim mladším kolegům, kteří na přípravách veletrhů pracují dnes  – ať u nás, nebo při příprávách vašich expozic. Na akci, která nás už 30 let spojuje.

Váš Michal Drážďanský

AQUATHERM TIMES

Celostátní noviny nabízejí  rozsáhlý obsah a přinášejí netradiční
pohled na obor technického zařízení budov
v České a Slovenské republice.

… unce upon a time aneb bylo nebylo … 🙂

Aquatherm-praha.com