KORADO, a.s.

na veletrhu Aquatherm Praha

5. - 8. března 2024

PVA EXPO Praha

Novinky v sortimentu

RADIK V-POWER

RADIK V-POWER je moderní deskové otopné těleso navržené speciálně pro nízkoteplotní zdroje tepla, jako jsou tepelná čerpadla. Díky své konstrukci je schopno efektivně pracovat i při nižších teplotách vody v systému. Řešení V-POWER je dostupné jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce starších otopných systémů, pro které určena speciální sada. RADIK V-POWER poskytuje vyšší výkon radiátoru a moderní vzhled pro začlenění do vašeho interiéru.

Umístění expozice:

Hala: 4
Číslo stánku: 428
Mapa areálu

Kontakt:

Adresa: Bří Hubálků 869, CZ – 560 02 Česká Třebová
Tel: +420 465 506 111
Email: info@korado.cz

Webové stránky a sociální síť:

Co najdete u nás na expozici?

Na letošním veletrhu vás zveme k návštěvě našeho stánku, kde vám s radostí představíme naše nejnovější produkty. Připravili jsme pro vás široký výběr řešení, která posunou vaše projekty na novou úroveň a poskytnou vám inspiraci pro moderní, efektivní a esteticky příjemné vytápění a větrání. Naši odborníci jsou připraveni odpovědět na všechny vaše dotazy a pomoci vám najít ideální řešení pro vaše potřeby. Navštivte nás a objevte, co nového pro vás máme!

Vytápění, energie a technologická zařízení

Chlazení / klimatizace / ventilace

O společnosti

Cílem společnosti KORADO je poskytnout kompletní řešení pro zajištění ideálního vnitřního klimatu v budovách, což zahrnuje nejen vytápění, ale i ventilaci. Naše portfolio produktů je široké a pokrývá vše od tradičních otopných těles, přes designové radiátory a konvektory, až po pokročilé rekuperační jednotky. Každý produkt je navržen s ohledem na maximální energetickou efektivitu, dlouhodobou spolehlivost a minimální dopad na životní prostředí.

Získejte vstupenku zdarma
Aquatherm Praha 2024

Přijďte omrknout novinky na našem stánku na výstavišti PVA Expo Praha.

Těšíme se na vás.

Aquatherm-praha.com